Sari la conținut
Home » Echipe participante

Echipe participante

ARBÖ Radteam Feld am See
(Austria)

Lista de start

1. Banzer Johannes
2. Drinovec Matej
3. Erlacher Matthias
4. Goritchnig Marco
5. Hauser Sandro
6. Jennewein Sandro
Director sportiv
Unterköfler Norbert

Date de contact

Persoană de contact: Unterköfler Norbert
email: feldamsee.et@gmail.com

Astana Qazaqstan Development Team
(KAZAKHSTAN)

Lista de start

1. Remkhe Andrey
2. Fofonov Artem
3. Remkhi Rudolf
4. Dostiyev Ilikhan
5. Romele Alessandro
6. Vinokurov Alexandr
Sport Director
Shushemoin Alexandr

Date de contact

Persoană de contact: Shushemoin Alexandr
email: alicia.astana@gmail.com

CLN WIAWIS
(Elveția)

Lista de start

  1. Pluss Micha
  2. Heiniger Lars
  3. Jolidon Cédric
  4. Jolidon Luca
  5. Kull Robin
  6. Müller Jonas


Director sportiv
Jolidon Jacques

Date de contact

Persoană de contact: Jolidon Jacques
email: clncyclingteam@gmail.com

HEMUS-1896
(Bulgaria)

Lista de start

  1. Kolev Yoan
  2. Petrov Yordan
  3. Dyankov Denis
  4. Lumparov Georgi
  5. Dyankov Nikolay
  6. Palashev Borislav


Director sportiv
Kolev Todor

Date de contact

Persoană de contact: Kolev Todor
email: cyclingteam_hemus1896@mail.bg

Lotus Team
(Ungaria)

Lista de start

  1. Carbunarea Andrei
  2. Samec Filip
  3. Mindszenti Ákos
  4. Divnic Jovan
  5. Stolic Mihajlo
  6. Stojnic Veljko


Director sportiv
Dragojević Milan

Date de contact

Persoană de contact: Dragojević Milan
email: office@lotusteam.eu

Levski-Nessebar
(Bulgaria)

Lista de start

1. Ivanov Borislav
2. Papanov Martin
3. Panchev Georgi
4. Yordanov Stefan
5. Dimitrov Petar
6. Georgiev Veselin


Director sportiv
Evgeniev Ivan

Date de contact

Persoană de contact: Evgeniev Ivan
email: office@cyclingteamlevski.com

MAY STARS
(Rwanda)

Lista de start

  1. Brhane Abel
  2. Nsengiyumva Shemu
  3. Shpakouski Viachalau
  4. Teweldbrhan Dawit
  5. Araya Naod Habte
  6. Ngendahayo Jeremie


Director sportiv
Haile Aklilu

Date de contact

Persoană de contact: Haile Aklilu
email: akliluhaile14@gmail.com

Santic Wibatech
(Germania)

Lista de start

  1. Maciejuk Kacper
  2. Paluta Michal
  3. Proc Bartlomiej
  4. Tracz Szymon
  5. Rosner Linus
  6. Peter Michael


Director sportiv
Ciasnocha Wieslaw

Date de contact

Persoană de contact: Ciasnocha Wieslaw
email: wibatechsantic@gmail.com

Stjørdals-Blink
(Norvegia)

Lista de start

  1. Vold Daniel
  2. Gravas Peder
  3. Kattem Sigve
  4. Vang Aas Eirik
  5. Weiseth Sondre
  6. Dybwad Even


Director sportiv
Vold Svein Erik

Date de contact

Persoană de contact: Vold Svein Erik
email: svein.erik.vold@gmail.com

TEAM NOVAK – Club
(România)

Lista de start

  1. Vetle Eskedal
  2. Joakim Frafjord
  3. Sander Granberg
  4. Gutierrez Jose Manuel
  5. Török János
  6. Császár Balázs

Director sportiv

Sebestyén Szabolcs

    Date de contact

    Persoană de contact: Sebestyén Szabolcs
    email: teammanager@novakgroup.ro

    UVT-Devron West Cycling Team
    (România)

    Lista de start

    1. Hojda Alexandru
    2. Vacarescu Antonio
    3. Toader Alin
    4. Garibean Arman
    5. Sobennicov Andrei
    6. Vrabii Andrei
    Director sportiv
    Hojda Vasile-Lucian

    Date de contact

    Persoană de contact: Hojda Vasile-Lucian
    email: alex34b@gmail.com

    KARCAG CYCLING
    (Ungaria)

    Lista de start

    1. Filutás Viktor
    2. Solymosi Márton
    3. Hrenkó Norbert
    4. Nagy Bendegúz
    5. Móré-Gosselin Olivér
    6. Túri Dániel


    Director sportiv
    Stubán Ferenc

    Date de contact

    Persoană de contact: Stubán Ferenc
    email: info@karcagcycling.com

    TEAM SKYLINE
    (SUA)

    Lista de start

    1. Harasim Mihnea
    2. Lewis Adam
    3. McDunphy Conn
    4. Keogh Cian
    5. Flanagan Liam
    6. Makohon Jack


    Director sportiv
    Tacci Michael

    Date de contact

    Persoană de contact: Tacci Michael
    email: DS@teamskyline.co

    MENTORISE MLM
    (România)

    Lista de start

    1. Dobrin Ioan
    2. Piciu Mattew Denis
    3. Moldansky Gerhard-Cristin
    4. Vaidian Iustin Ioan
    5. Cevini Peter
    6. Malnasi Jozsef Attila


    Director sportiv
    Piciu Cristian Florin

    Date de contact

    Persoană de contact: Piciu Cristian Florin
    email: office@mentorisecyclingteam.com

    GREEN RIDERS CYCLING TEAM
    (Ungaria)

    Lista de start

    1. Hlavathy Benedek
    2. Demszky András
    3. Erdős Gergely
    4. Zsebe Olivér
    5. Püspöki Dániel
    6. Juhász Zsombor


    Director sportiv
    Turjánszki Balázs

    Date de contact

    Persoană de contact: Turjánszki Balázs
    email: turjanszki@gmail.com

    VOSTER ATS TEAM
    (Polonia)

    TEAM STANDERT BRANDENBRUG
    (Germania)

    EPRONEX – HUNGARY CYCLING TEAM
    (Ungaria)

    TEAM FELT FELBERMAYR
    (Austria)

    TTS COACH SPICA SOLUTIONS
    (Polonia)

    Vini Monzon Savini Due Omz
    (România)

    VINO SKO TEAM
    (KAZAKHSTAN)

    Lista de start

    1. Wika-Czarnowski Dawid
    2. Olszar Antoni
    3. Kostanski Mateusz
    4. Szymacha Kamil
    5. Maslak Piotr
    6. Sowinski Artur

    Director sportiv
    Witecki Mariusz

    Lista de start

    1. Keup Pierre
    2. Zippan Nicolas
    3. Kuchinke Gabriel
    4. Schwar Endric
    5. Wilkinson Isaac
    6. Salewski Heiko


    Director sportiv
    Zippan Michael

    Lista de start

    1. Karl Ádám
    2. Rózsa Balázs
    3. Gönczy Gergő
    4. Istlstekker Zsolt
    5. Szöllőssy Ádám
    6. Vaskó Levente


    Director sportiv

    Kiss Gergely

    Lista de start

    1. Brozyna Piotr
    2. Dimbauer Josef
    3. Fedelspiel Daniel
    4. Heidemann Miguel
    5. Hödlmoser Dominik
    6. Kukrle Michael

    Director Sportiv

    Renger Paul

    Lista de start

    1. Kolakowski Dariusz
    2. Górak Dominik
    3. Janowski Lukasz
    4. Sztuka Marcin
    5. Glanz Michal
    6. Rajtak Mateusz

    Director Sportiv

    Górak Rafal

    Lista de start

    1. Buta Catalin
    2. Morocz Barnabas
    3. Cataldo Lorenzo
    4. Tagliani Filippo
    5. Koyama Tomoya
    6. Sampiyonbisiklet Mehmet

    Director Sportiv

    Giuliani Stefano

    Lista de start

    1. Semenov Alexandr
    2. Vaganov Alexey
    3. Koltunov Vladimir
    4. Vorobyev Matvey
    5. Konkin Maxim
    6. Pronskiy Daniil

    Director Sportiv

    Nepomnyachshiy Yevgeniy

    Date de contact

    Persoană de contact: Witecki Mariusz
    email: vosteruniwheelsteam@gmail.com

    Date de contact

    Persoană de contact: Zippan Michael
    email: michaelzippan@arcor.de

    Date de contact

    Persoană de contact: Kiss Gergely
    email: teamepronex@gmail.com

    Date de contact

    Persoană de contact: Renger Paul email: paul.renger@gmx.de

    Date de contact

    Persoană de contact: Górak Rafal

    email: rafalgorak@gmail.com

    Date de contact

    Contact person: Giuliani Stefano

    email: stefanogiuliani@gmail.com

    Date de contact

    Contact person: Nepomnyachshiy Yevgeniy

    email: vino4ever_sko@mail.ru